У наш час воду, яка біжить з під крана, рідко можна назвати чистою. Тому ми радимо, хоч інколи, скористатися талою водою.
Сама по собі тала вода не є лікувальною. Але вона сприяє саморегуляції організму. Поліпшує обмін речовин і життєдіяльність кожної клітини. Тала вода схожа за молекулярною структурою на рідину, що міститься в клітинах нашого організму. А значить, біологічно активна і легко засвоюється. У ній є заряд енергії, бадьорості, легкості, якої так не вистачає в зимовий час.
Якщо ви будете щодня випивати 1-2 склянки такої води, то значно поліпшите самопочуття. Нормалізуєте діяльність серця, судин головного і спинного мозку. Покращите склад крові і роботу м’язів. Тала вода особливо корисна в розвантажувальні дні. Вона сприяє швидкому виведенню токсинів.
Взимку приготувати талу воду дуже легко. Наливаєте в емальований посуд або в велику пластикову пляшку з відрізаним горлечком воду з-під крана і ставите на балкон. Коли вона розтане пийте скільки захочеться.
Водопровідну воду перед заморожуванням не слід кип’ятити. Заморожування – найефективніший метод очищення води, ніж кип’ятіння.
Лід по краях посуду – чистий і прозорий – це найлегша вода. Важка вода з домішками замерзає довше і збирається в центрі. При розморожуванні чистий лід потрібно відокремити від брудного.
Талу воду краще не заготовлювати про запас, а пити відразу, протягом доби після відтавання. Готувати на ній теж не рекомендується – при кип’ятінні тала вода втрачає свої властивості. А ось лід, вже очищений від домішок, можна роздрібнити на дрібні шматки і зберігати в морозильнику.
Замість водопровідної, можна заморожувати джерельну воду або мінералізовану в пляшках.
Талий сніг використовувати для пиття не рекомендується, бо він містить багато шкідливих домішок. Тому більш безпечним буде все-таки заморожування води у домашніх умовах.
Передрук без гіперпосилання на womens-secrets – заборонено.
Головна картинка ілюстративна – pexels.